Drzwi Dzieci

drzwi przyjazne dziecku

drzwi przyjazne dziecku
Centor — drzwi przyjazne dziecku Jak pomóc rodzicom i opiekunom w wyborze drzwi, które są dostosowane do potrzeb młodszych mieszkańców naszego domu? Sprawdź system Zintegrowanych

Centor — drzwi przyjazne dziecku

Jak pomóc rodzicom i opiekunom w wyborze drzwi, które są dostosowane do potrzeb młodszych mieszkańców naszego domu? Sprawdź system Zintegrowanych Drzwi Centor — innowacyjnego rozwiązania stworzonego przez projektantów, którzy wiedzą, jak wspomagać proces poznawania świata przez najmłodszych i ułatwić dzieciom swobodną zabawę w ogrodzie.

Dzielimy się z dziećmi się tym, co najlepsze, by mogły bez trudu czerpać z dobrodziejstw natury, napawać się słońcem, świeżym powietrzem i pięknymi widokami, a przy tym, by były bezpieczne, blisko nas — najlepiej tuż obok, w domowym zaciszu. Dostosowanie miejsca łączącego ogród z naszym domem do potrzeb dzieci jest możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskiego i w pełni kompleksowego rozwiązania — Drzwi Zintegrowanych Centor. Dzięki holistycznemu podejściu w projektowaniu drzwi tarasowych, udało się stworzyć produkt łączący wyszukany design, pełną funkcjonalność i przyjazne użytkowanie. I to również przez najmłodszych! By to osiągnąć, wystarczy jedynie otworzyć dom, zatrzeć granicę między jego wnętrzem a ogrodem i odnaleźć spokój.

Zazwyczaj klamki i rolety są zbyt wysoko, by je swobodnie dosięgnąć, małym nóżkom trudno przekroczyć wystający próg, a przecież maluchy tak lubią bawić się na zalanych słońcem tarasach i w ogrodach. Centor zadbał o system pozwalający młodszym mieszkańcom domu swobodnie otwierać drzwi.

Dzięki zastosowaniu — zgłoszonych do opatentowania — okuć firmy Centor drzwi otwierają się i zamykają się nawet za pomocą małej rączki. Ich obsługa nie wymaga użycia dużej siły, więc z przesunięciem skrzydła maluchy poradzą sobie bez żadnego problemu. Zamek AutoLatch jest na takiej wysokości, że dzieci są w stanie go dosięgnąć i samodzielnie otworzyć, bez potrzeby ryzykownego wspinania się na to, co akurat uda im się znaleźć w pobliżu. Podobnie poruszające się horyzontalnie, ukryte w ościeżnicach rolety i moskitiery, które można przesuwać i rozsuwać z dowolnej wysokości.

A to już wiesz?  Stolarka a wartość nieruchomości

Należy pamiętać, aby klamki były sprawne, nie zacinały się oraz dostosować je do siły dziecka, aby nie mogło się zatrzasnąć w zamkniętym pomieszczeniu. Drzwi Centor są wyposażone w zamek, podobny do tych stosowanych w łazienkach —z możliwością bezinwazyjnego otwarcia, jeśli zaistniałaby taka potrzeba.

Pamiętajmy o możliwości stosowania nakładek na kanty mebli, czy zaślepkach na gniazda elektryczne. Głównym elementem zabezpieczającym będzie jednak zawsze nasza uwaga i świadomość nieograniczonych możliwości naszych dzieci.

www.centor.com

10394073_1596203553957698_9054464442312210950_n

centor_blinds

pro_integrated-doors-003-2015-10-12 _ 22_06_18-80

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy