Meble

Kanapa to nie tylko przedmiot użytkowy!

Kanapa to nie tylko przedmiot użytkowy!
KRÓLOWA SALONU, CZYLI KANAPA W RÓŻNYCH ODSŁONACH – Informacja prasowa marki LIVINGROOM Kanapa to nie tylko przedmiot użytkowy! To serce Twojego salonu. Przestrzeń, gdzie celebrujesz

KRÓLOWA SALONU, CZYLI KANAPA W RÓŻNYCH ODSŁONACH –
Informacja prasowa marki LIVINGROOM

Kanapa to nie tylko przedmiot użytkowy! To serce Twojego salonu. Przestrzeń, gdzie celebrujesz chwile z rodziną lub ze znajomymi, albo odnajdujesz krótkie momenty tylko dla siebie. Miejsce komfortowe, przytulne i piękne, o tak wielu funkcjach.
Wnętrza, które zdobi są rozmaite – o różnej wielkości, stylu, przeznaczeniu i potrzebach domowników. Można zdecydować się na małą kanapę, większy wypoczynek wzbogacony dodatkowo o fotele lub pufy, z opcją przechowywania, lub rozkładaną. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika!
Kanapy LIVINGROOM lubią różnorodność. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Dobrać można również odpowiedni dla siebie materiał i układ. Wszystko po to, aby wkomponować się w Twoją przestrzeń i sprostać Twoim oczekiwaniom. Niezależnie od wielkości wnętrza, przeznaczenia lub stylu, w którym jest utrzymane.

MODEL BLANCA
Ze względu na swoją formę doskonale odnajdzie się w nowoczesnych przestrzeniach. Bezpretensjonalny wygląd nie odbiera mu jednak atrakcyjności. Zadowoli wszystkich zwolenników prostych wnętrz. Wkomponuje się w przestrzeń rodzinną, gdzie zachwycać będzie wygodą.

Model BLANCA dostępny od 3 989 PLN w ofercie LIVINGROOM
MODEL ELIAN
To elegancja w luksusowym wydaniu. Dla wszystkich tych, którzy sympatyzują z designerskimi formami. W tym przypadku szykowny wygląd nie umniejsza jednak jego wygodzie.

Model ELIAN wykonany ze skóry naturalnej, dostępny od 4 987 PLN w ofercie LIVINGROOM

MODEL LUCE
To szyk w skandynawskim tonie. Niezawodna klasyka w nowoczesnej odsłonie. Dobry design w przytulnym wydaniu, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Prosta forma o ponadczasowym wyglądzie, idealna dla wszystkich miłośników wnętrz w stylu vintage i skandynawskim.
Model LUCE dostępny od 5 146 PLN w ofercie LIVINGROOM

MODEL VIKA
Słowo klasyczny doskonale oddaje charakter kanapy Vika. To odpowiedz na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania. Model o tak przytulnym wyglądzie oraz małym rozmiarze doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowo funkcja rozkładania sprawia, że jest bardzo funkcjonalny. Można go wykorzystać we wnętrzach rustykalnych, prowansalskich lub skandynawskich.

A to już wiesz?  Fotel Bora - Ludwik XV ze szczyptą egzotyki

Model VIKA dostępny od 3 295 PLN w ofercie LIVINGROOM.

Piękno to różnorodność, którego nie da się ubrać w jeden kolor, wzór czy styl. LIVINGROOM rozumie potrzebę różnorodności i personalizowania mebli. Marka łączy w swoich produktach piękny wygląd oraz wygodę użytkowania. Dla nabywców zaś jest to możliwość definiowania komfortu przez swoje osobiste potrzeby.
Wybierz model, który pasuje do Ciebie, Twojego wnętrza i który sprosta Twoim oczekiwaniom.
Po więcej inspiracji i na zakupy zapraszamy do concept store marki LIVINGROOM w Warszawie przy ul. Towarowej 22, a także na stronę internetową marki: www.livingroom.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy