Zwierzęta

Nowe płyty z betonu architektonicznego zbrojene włóknem

GIGANT NA TARASIE Płyty tarasowe o większych rozmiarach niż obecnie oferowane na rynku są towarem coraz częściej poszukiwanym przez klientów. Umiejętnie wkomponowane w nawierzchnie tarasów

GIGANT NA TARASIE

Płyty tarasowe o większych rozmiarach niż obecnie oferowane na rynku są towarem coraz częściej poszukiwanym przez klientów. Umiejętnie wkomponowane w nawierzchnie tarasów i ogrodowych ścieżek podkreślają piękno nowoczesnej architektury.

Buszrem wprowadza właśnie na rynek nowe płyty z betonu architektonicznego o nazwie SOCHO. Dzięki zbrojeniu włóknem elementy osiągnęły wyjątkowo duże rozmiary – 100 x 100; 100 x 120 cm przy jedynie 3 cm grubości. SOCHO przeznaczone są na tarasy i ciągi piesze. Niewielka grubość płyt pozwala wykorzystywać je także jako elementy okładzin ściennych.
Równe wykończenie krawędzi umożliwiają łączenie płyt bezfazowo, metodą „tarasu na gruncie”. Delikatna, antypoślizgowa faktura gwarantuje bezpieczne użytkowanie, a fabryczna impregnacja zabezpiecza przed zmiennymi warunkami pogodowymi i zabrudzeniami.

W standardzie oferowane są płyty szare i grafitowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie płyt w kolorze białym. SOCHO są w pełni kompatybilne z wszystkimi produktami nawierzchniowymi Buszrem.

Płyty SOCHO

Wymiary: 100×100 cm; 100x120cm; (+możliwe inne rozmiary indywidualne zamówienia)
Grubość: 3 cm
Waga: ok 65 – 85 kg/szt.
Kolorystyka: szary, grafitowy, (biały na specjalne zamówienie)
Przeznaczenie: tarasy, ciągi piesze, okładziny ścienne

A to już wiesz?  Jak zużywać mniej energii, oszczędzać pieniądze i jednocześnie chronić środowisko?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy