Wystrój wnętrz Wzornictwo

Nowy flagowy showroom Raumplus

Nowy flagowy showroom Raumplus Flagowy showroom Raumplus w Warszawie powiększył swoją powierzchnię i odświeżył ekspozycję. Przestronne, loftowe wnętrze w Fabryce Starych Koronek pozwoliło na stworzenie

Nowy flagowy showroom Raumplus

Flagowy showroom Raumplus w Warszawie powiększył swoją powierzchnię i odświeżył ekspozycję. Przestronne, loftowe wnętrze w Fabryce Starych Koronek pozwoliło na stworzenie aranżacji w pełni oddającej możliwości garderób i drzwi oraz na wyeksponowanie nowości.

– Adres naszego shworoomu nie zmienił się i nadal jest nim ul. Burakowska 5/7. To miejsce niezmiennie kojarzy się z wysokiej klasy designem i przyciąga koneserów najlepszych marek wnętrzarskich. Po niemal 4 latach funkcjonowania showroomu postanowiliśmy zaprezentować go w odświeżonej odsłonie – czyli w większym i bardziej klimatycznym wnętrzu, i z szerszą ekspozycją systemów. Flagowy showroom to jedyne w Polsce miejsce, w którym wyeksponowane zostały najnowsze zaawansowane wzorniczo i jakościowo rozwiązania marki – mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Nowy flagowy showroom Raumplus zajmuje 150 mkw. powierzchni. Postindustrialna przestrzeń posiada wysoki sufit, typowe dla dziewiętnastowiecznych fabryk duże okna oraz podłogę ze starych desek. Loftowa i nieco surowa przestrzeń jest doskonałym tłem do wyeksponowania najważniejszych systemów do przechowywania oraz kilku rodzajów drzwi niemieckiego producenta. Wśród nich znalazły się najnowsze rozwiązania. Wprowadzone w tym roku do oferty drzwi klasycznie otwierane RPS z transparentnym wypełnieniem, które wykorzystano do zamknięcia garderoby, nadając jej modnego efektu witryny. Nie mogło również zabraknąć nowych przesuwnych drzwi S1200LED.

W ramie wielkoformatowych skrzydeł zainstalowane zostały ledy, których temperatura światła sterowana jest pilotem. Na jednym z modeli garderoby Uno zastosowany jest najnowszy rodzaj wykończenia aluminiowej ramy w brązowej anodzie. W prawdziwie spektakularny sposób zaprezentowane zostały możliwości jakie oferują drzwi przesuwne Raumplus. Na przykładzie modelu S1200 przekonać się można, że wielkoformatowe skrzydła o wysokości 320 cm są nie tylko efektowne, ale również stabilne i łatwo się otwierają. Nowa ekspozycja pokazuje szerokie możliwości systemów Raumplus: garderoby Walk-in i typu otwartego, regały i szafy, a także zastosowania kilku rodzajów drzwi przesuwnych i otwieranych klasycznie.

A to już wiesz?  Very Wood

Flagowy showroom to także miejsce, w którym można umówić się na spotkanie, aby w kameralnej atmosferze porozmawiać na temat trendów i technicznych rozwiązań w dziedzinie przechowywania oraz przedzielania pomieszczeń. Zadaniem projektantów marki jest przede wszystkim wspieranie klientów indywidualnych oraz architektów profesjonalną wiedzą i wszelkimi potrzebnymi materiałami.

Flagowy showroom Raumplus w Warszawie, ul. Burakowska 5/7. www.raumplus.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy