Aktualności

Polski akcent na międzynarodowej arenie – GAMET S.A. na Targach Interzum 2017

Polski akcent na międzynarodowej arenie – GAMET S.A. na Targach Interzum 2017
Polski akcent na międzynarodowej arenie – GAMET S.A. na Targach Interzum 2017 16 maja br. rozpoczną się najważniejsze targi dla branży meblarskiej i wykończenia wnętrz

Polski akcent na międzynarodowej arenie – GAMET S.A. na Targach Interzum 2017

16 maja br. rozpoczną się najważniejsze targi dla branży meblarskiej i wykończenia wnętrz – Interzum 2017. Przez cztery dni, ponad 1600 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje nowatorskie projekty w niemieckiej Kolonii. Jednym z reprezentantów polskiego rynku będzie firma Gamet – lider w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.

Międzynarodowe Targi Poddostawców dla Przemysłu Meblowego oraz Elementów Wykończenia Wnętrz Interzum, które odbywają się w Niemczech, organizowane są cyklicznie, co dwa lata. Największe tego typu wydarzenie w branży meblarskiej, podczas każdej edycji przyciąga blisko 60 000 odwiedzających, z ponad 100 krajów. Targi Interzum słyną z prezentacji nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań, które będą w przyszłości wdrażane do produkcji mebli. Od lat są źródłem inspiracji dla twórców produktów, projektantów i architektów.

Tegoroczna edycja Interzum będzie podzielona na następujące zakresy tematyczne: „Materials & Nature” – gdzie prezentowane będą materiały wykorzystywane do nowoczesnego wzornictwa mebli, „Function & Components” – dedykowane przedsiębiorstwom zajmującym się rozwojem nowych koncepcji oświetlenia, a także posiadające w swojej ofercie półfabrykaty do produkcji mebli, okucia, zamki i akcesoria oraz „Textiles & Machinery” – poświęcone materiałom tapicerskim, obiciowym i skórze.

Na tak ważnym dla branży wydarzeniu nie mogło zabraknąć lidera produkcji w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych – firmy Gamet. Polski producent niejednokrotnie już prezentował w Kolonii kunszt polskiego wzornictwa. Wieszaki w stylu rustykalnym, uchwyty o ascetycznym kształcie czy wyrafinowanej formie – to tylko przykłady produktów, które będzie można podziwiać na stoisku marki. Targi Interzum sprzyjają odkrywczym premierom, dlatego na tę okazję firma przygotowała unikalne kolekcje, z jak dotąd nie prezentowanego asortymentu. – Wierzymy, że i tym razem zyskają one uznanie wśród tak opiniotwórczego środowiska – mówi Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i marketingu w Gamet S.A. – Cieszymy się, że dzięki uczestnictwu w targach Interzum ponownie mamy szansę współtworzyć wartościowe projekty w obszarze designu użytkowego – dodaje.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska w hali 08.1 na stanowisku D058 E059.

A to już wiesz?  Slow cooking – z czym to się je

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy