Aktualności Dom LIFESTYLE

PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

Data publikacji: 2017-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – rozpoczął współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden.

PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden Dom, LIFESTYLE - Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – rozpoczął współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden.

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – rozpoczął współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden. PORTA DRZWI będzie między innymi partnerem programów – „Domowe rewolucje” oraz „Wielkie małe pomysły”.

– Chcemy wspierać pasje oraz zainteresowania naszych klientów. Wiemy, jak ważne są dla nich rodzina, jej bliskość oraz ciepło domowego ogniska. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera – kanał HGTV Home&Garden, który podziela te same wartości co PORTA DRZWI. W ramach naszej szerokiej współpracy pokażemy widzom trendy w projektowaniu wnętrz, podzielimy się praktycznymi poradami oraz będziemy zachęcać do otwierania się na nowe możliwości urządzania mieszkań i domów – mówi Artur Pęksyk, Dyrektor Marketingu w PORTA KMI POLAND.

W ramach współpracy z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden PORTA DRZWI będzie partnerem cykli programów – m.in. „Domowe rewolucje” oraz „Wielkie małe pomysły” – przedstawiających idee związane z designem i aranżacją wnętrz. Nie po raz pierwszy producent drzwi angażuje się w projekt związany z urządzaniem mieszkań, wcześniej firma była już partnerem programu „Dom Marzeń” emitowanego przez telewizję TVN. PORTA DRZWI przy pomocy firmowego bloga regularnie doradza swoim klientom w zakresie aranżacji wnętrz. Ponadto spółka w swojej ofercie posiada nie tylko sprawdzone rozwiązania, ale również projekty produktów spersonalizowanych w praktycznie każdej konfiguracji technicznej i stylistycznej. Bogata oferta programowa kanału HGTV oraz szerokie możliwości personalizacji drzwi PORTA zainspirują telewidzów do stworzenia wymarzonych wnętrz według najnowszych trendów.

– W Polsce zaczyna się właśnie moda na tematy dotyczące Home&Garden. Z kanałem HGTV trafiliśmy idealnie na naturalną potrzebę widzów. W tej chwili widzowie szukają pozytywnej, miłej rozrywki zatem to doskonały moment na start takiego kanału w Europie. „Home&Garden” to kanał, który inspiruje, zachwyca, pomaga, radzi. Dzieli się rzetelną wiedzą najlepszych specjalistów. Pokazuje światowe trendy i uczy, jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu. Prezentuje proste, niezwykle skuteczne rozwiązania, które łatwo zastosować we własnym domu. Sprawia, że ludzie stają się świadomymi kreatorami przestrzeni, w których żyją – dzięki temu czują się szczęśliwi i spełnieni. Współpraca z partnerami – takimi jak PORTA DRZWI, którzy rozumieją potrzeby naszych widzów, jest dla nas szczególnie cenna i ważna – mówi Małgorzata Łupina, zastępca Dyrektora Programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

Kanał HGTV Home&Garden jest skierowany przede wszystkim do ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego i budowania dobrych relacji, ale również źródło inspiracji, miejsce na wyrażanie własnej indywidualności, a także do pracy, zabawy oraz relaksu. HGTV Home&Garden pojawił się na polskim rynku w wyniku przekształcenia kanału TVN Meteo Active. Polska jest pierwszym krajem w Europie, który udostępnił ofertę HGTV swoim widzom. Kanał można oglądać także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Malezji, Nowej Zelandii oraz Indonezji. Łączna liczba widzów to ponad 102 miliony ludzi, pasjonujących się tematami wokół domu.

Za przygotowanie oraz wdrożenie strategii marketingowej PORTA DRZWI (w tym nawiązanie współpracy z kanałem telewizyjnym HGTV Home&Garden) jest odpowiedzialna agencja content marketingowa CIA – Content Impact Agency.

 

O PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp.k.

PORTA KMI POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. Spółka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. PORTA KMI POLAND to obecnie pięć zakładów produkcyjnych – cztery w Polsce i jeden w Rumunii: fabryka w Bolszewie produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe; dwie fabryki w Ełku – dedykowane produkcji skrzydeł i ościeżnic wewnątrzlokalowych oraz drzwi stalowych, fabryka w Suwałkach – dedykowana produkcji skrzydeł i ościeżnic fornirowanych i drzwi zewnętrznych oraz fabryka PORTA KMI ROMANIA srl w rumuńskim Aradzie. Najnowszą inwestycją firmy jest fabryka PORTA STEEL w Ełku wyposażona w nowoczesny park maszynowy. Łączna powierzchnia zakładu to około 15 tys. m², zaś koszt inwestycji wyniósł około 70 mln złotych. Spółka zatrudnia ponad 1900 pracowników. Sprzedaż produktów prowadzi poprzez sieć ponad 150 Autoryzowanych Dealerów, posiadających salony ekspozycyjne oraz magazyny w dużych miastach w kraju i za granicą, współpracujących z kilkoma tysiącami Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. W Polsce miesięcznie ponad 20 000 Klientów wybiera produkty PORTA do swoich domów i mieszkań.

Więcej o PORTA KMI POLAND na www.porta.com.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden Dom, LIFESTYLE - Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – rozpoczął współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dom   #lifestyle